0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Switzerland
NLA
Rapperswil-Jona Lakers
۳
۰
SC Langnau Tigers
inprogress
۲۱:۱۵
HC Ambri-Piotta
۱
۱
Geneve Servette HC
inprogress
۲۱:۱۵
Kloten Flyers
۲
۰
SC Bern
inprogress
۲۱:۱۵
HC Lugano
۱
۱
HC Lausanne
inprogress
۲۱:۱۵
EV Zug
۱
۱
HC Ajoie
inprogress
۲۱:۱۵
Russia
MHL
Amurskie Tigry U20
۲
۰
MHK Atlant U20
Finished
۰۶:۳۰
Sakhalinskie Akuly U20
۵
۴
Kapitan U20
Finished
۰۶:۳۰
MHC Spartak Moscow U20
۵
۶
Krasnaya Armiya U20
Finished
۱۳:۳۰
Loko Yaroslavl U20
۴
۰
SKA-1946 U20
Finished
۱۳:۳۰
MHK Krylya Sovetov U20
۱
۲
Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
Cup
Snezhnye Barsy Astana
۱
۳
Torpedo Ust-Kamenogorsk
Finished
۱۰:۳۰
Asia
Asia League
Tohoku Free Blades
۳
۴
East Hokkaido Cranes
Finished
۱۱:۳۰
Belarus
Extraliga
HC Shakhtyor Soligorsk
۲
۳
HK Gomel
Finished
۱۳:۳۰
HC Lokomotiv Orsha
۴
۰
HC Lida
Finished
۱۷:۳۰
Russia
VHL
HC Tambov
۰
۳
Neftyanik Almetyevsk
Finished
۱۳:۳۰
Lada Togliatti
۴
۱
Zvezda Chekhov Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Dizel Penza
۳
۱
Izhstal Izhevsk
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
OHL
Kaunas City
۹
۵
HC Prizma
Finished
۱۳:۴۵
HK Zemgale
۷
۱
HK Dinaburga Daugapils
Finished
۱۷:۳۰
Russia
KHL
Salavat Yulaev Ufa
۳
۲
Dinamo Minsk
Finished
۱۵:۰۰
Metallurg Magnitogorsk
۴
۰
Red Star Kunlun Heilongjiang
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Yaroslavl
۲
۱
HC Admiral Vladivostok
Finished
۱۷:۳۰
SKA St. Petersburg
۱
۲
HC Dynamo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
Severstal Cherepovec
۵
۲
HC Barys Astana
Finished
۱۸:۰۰
Sweden
SHL
Orebro HK
۴
۱
IK Oskarshamn
Finished
۱۶:۴۵
Linkopings HC
۴
۳
Farjestad BK
Finished
۱۶:۴۵
Brynas IF
۲
۵
Lulea HF
Finished
۱۶:۴۵
IF Malmo Redhawks
۳
۲
Frolunda HC
Finished
۱۶:۴۵
Vaxjo Lakers HC
۴
۰
Timra IK
Finished
۱۹:۳۰
Skelleftea AIK
۵
۲
Rogle BK
Finished
۱۹:۳۰
Finland
SM Liiga
Jyp Jyvaskyla
۲
۰
SaiPa Lappeenranta
Finished
۱۷:۳۰
HIFK Helsinki
۱
۵
KooKoo Kouvola
Finished
۱۷:۳۰
TPS Turku
۲
۱
Lukko Rauma
Finished
۱۷:۳۰
Karpat-Oulu
۴
۱
HPK Hameenlinna
Finished
۱۷:۳۰
Tappara Tampere
۴
۱
Mikkelin Jukurit
Finished
۱۷:۳۰
Assat
۳
۱
KalPa Kuopio
Finished
۱۹:۰۰
Pelicans Lahti
۵
۱
Ilves Tampere
Finished
۱۹:۰۰
Norway
Fjordkraft-ligaen
Stjernen Hockey
۶
۳
Stavanger Oilers
Finished
۱۷:۳۰
Valerenga IF
۴
۱
Ringerike Panthers
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
1.Liga
HC Frydek Mistek
۱
۲
HC Banik Sokolov
Finished
۱۸:۳۰
HC Slavia Praha
۲
۴
HC Stadion Litomerice
Finished
۱۸:۳۰
Draci Pars Sumperk
۱
۴
HC Dukla Jihlava
Finished
۱۸:۳۰
Kolin
۳
۲
SK Horacka Slavia Trebic
Finished
۱۸:۳۰
PSG Zlin
۰
۲
VHK Vsetin
Finished
۱۹:۰۰
Hc Dynamo Pardubice B
۴
۰
Jestrabi Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
Swiss League
EHC Basel
۱
۴
EHC Olten
Finished
۱۹:۰۰
HC Sierre
۷
۳
HC Biasca Ticino Rockets
Finished
۱۹:۳۰
HC Thurgau
۴
۳
Langenthal
Finished
۱۹:۳۰
GCK Lions
۲
۰
EHC Visp
inprogress
۲۱:۱۵
EHC Winterthur
۱
۴
La Chaux-de-Fonds
inprogress
۲۱:۳۰
Europe
Alps Hockey League
Steel Wings Linz
۰
۰
Klagenfurter AC II
inprogress
۲۰:۴۵
EC Kitzbuhel
۴
۲
HC Fassa
inprogress
۲۱:۰۰
HC Merano
۱
۱
HDD Jesenice
inprogress
۲۱:۰۰
EHC Bregenzerwald
۲
۱
Ritten Sport
inprogress
۲۱:۰۰
SG Cortina
۱
۰
WSV Sterzing Vipiteno Broncos
inprogress
۲۲:۰۰
Austria
EHL
Val Pusteria Wolves
۱
۳
EHC Liwest Black Wings Linz
inprogress
۲۱:۰۰
HC Asiago
۱
۰
EC VSV
inprogress
۲۱:۱۵