0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Brazil
FPB Paulista
Pinheiros Sao Paulo
۸۱
۸۴
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۰۰
Corinthians
۸۱
۸۶
Paulistano/Amil Sao Paolo
Finished
۰۲:۰۰
AA Sao Caetano
۷۵
۱۰۰
Memorial/Fupes/Santos
Finished
۰۱:۳۰
Philippines
PBA Commissioner's Cup
Bay Area Dragons
۱۰۵
۱۰۴
Global Port Batang Pier
Finished
۱۲:۰۰
Phoenix Fuel Masters
۸۵
۹۷
Blackwater Elite
Finished
۱۴:۱۵
World
Friendly Club Matches
Taoyuan Leopards
۶۹
۸۲
Bank of Taiwan
Finished
۱۰:۳۰
ASP Promitheas
۱۰۰
۷۹
VAP Kolossos Rodou
Finished
۱۵:۱۵
New Taipei CTBC DEA
۸۲
۵۰
Taichung Suns
Finished
۰۸:۳۰
Mitteldeutscher BC Weissenfels
۸۱
۷۰
CEZ Basketball Nymburk
Finished
۱۸:۳۰
Cimberio Varese
۸۰
۸۶
Pallacanestro Brescia
Finished
۱۹:۰۰
San Pablo Burgos
۸۱
۷۶
Alimentos de Palencia
Finished
۲۰:۳۰
Movistar Estudiantes
۹۹
۷۵
Almansa
Finished
۲۱:۳۰
Hamburg Towers
۹۸
۷۷
USC Heidelberg
Finished
۱۸:۳۰
Maccabi Tel Aviv
۸۱
۸۷
Anadolu Efes Istanbul
Finished
۱۸:۳۰
Olympiakos Pireus
۹۴
۵۵
KK Crvena Zvezda (Red Star Belgrade)
Finished
۱۸:۳۰
Maia Basket Club
۶۵
۷۳
Academica Efapel
Finished
۲۱:۰۰
Zorg En Zekerheid Leiden
۸۸
۶۴
BC Weert
Finished
۲۱:۳۰
Pallacanestro Reggiana
۶۴
۸۲
Dolomiti Energia Trento
Finished
۲۲:۰۰
Merkezefendi Belediyesi Denizli
۶۹
۸۶
Manisa Buyuksehir Belediye
Finished
۱۳:۳۰
Marinhense
۶۵
۵۷
Atletico-Expresso
Finished
۱۳:۳۰
Beira Mar BC
-
-
Sanjoanense
Cancelled
۱۵:۰۰
Beira Mar BC
۷۵
۶۰
Sanjoanense
Finished
۱۵:۰۰
Phoenix Hagen
۹۰
۸۵
LTi Giessen 46ers
Finished
۱۵:۳۰
Turk Telekom Ankara
۵۸
۷۰
Darussafaka
Finished
۱۵:۴۵
AS Karditsas
۸۷
۷۰
PAOK Thessaloniki
Finished
۱۷:۳۰
Socar Petkimspor
۷۹
۷۲
Buyukcekmece Basketbol
Finished
۱۸:۰۰
Balkan Botevgrad
۸۹
۸۲
Akademik Bulteks 99 Plovdiv
Finished
۱۹:۳۰
Donar Groningen
۷۲
۶۳
Feyenoord Rotterdam
Finished
۲۰:۳۰
Benetton Universo Treviso
۸۳
۷۸
Ass. Pallacanestro Trieste
Finished
۲۰:۳۰
Bursaspor
۷۴
۶۴
Galatasaray Istanbul
Finished
۲۰:۳۰
APOP Paphos
۷۳
۸۰
Anorthosis Famagusta
Finished
۲۰:۴۵
Hapoel Holon
۸۲
۸۷
Peristeri
Finished
۲۱:۰۰
Panathinaikos Athens
۶۴
۷۷
Armani Jeans Olimpia Milano
Finished
۲۱:۳۰
Umana Reyer Venezia
۵۲
۴۹
Napoli Basket
inprogress
۲۲:۰۰
Venezuela
Superliga
Sentauros de Portuguesa
۷۶
۸۲
Broncos De Caracas
Finished
۰۲:۳۰
Cocodrilos de Caracas
۸۶
۸۵
Gladiadores de Anzoategui
Finished
۰۲:۳۰
Guaiqueries de Margarita
۷۸
۵۱
Supersonicos de Miranda
Finished
۰۲:۳۰
Trotamundos De Carabobo
۶۹
۷۳
Brillantes de Maracaibo
Finished
۰۳:۳۰
Spain
ACB Super Cup
Barcelona
۴۲
۴۶
Joventut Badalona
inprogress
۲۳:۰۰
Real Betis Sevilla
۶۹
۱۰۰
Real Madrid
Finished
۲۰:۰۰
World
FIBA World Cup Women
Puerto Rico (W)
۶۵
۶۸
Belgium (W)
Finished
۱۴:۰۰
USA (W)
۷۷
۶۳
China (W)
Finished
۰۸:۰۰
Bosnia and Herzegovina (W)
۶۶
۹۹
South Korea (W)
Finished
۱۱:۳۰
Poland
PLK
Twarde Pierniki Torun
۷۹
۸۱
Trefl Sopot
Finished
۱۹:۰۰
Asco Slask Wroclaw
۹۹
۶۶
KS Spojnia Stargard
Finished
۲۱:۰۰
World
Friendly Club Women's Matches
Nesibe Aydin (W)
۸۲
۶۱
OGM Ormanspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
MBK Ruzomberok (W)
۶۸
۷۵
KP Brno (W)
Finished
۱۱:۳۰
Coelbi Bembibre (W)
۷۲
۴۲
CD Zamarat (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gorzow Wielkopolski (W)
۸۱
۴۸
Slavia Banska Bystrica (W)
Finished
۱۲:۰۰
Kara Trutnov (W)
۶۰
۱۰۰
Basket Zabiny Brno (W)
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
LPB
FC Porto
۸۸
۶۲
CAB Madeira
Finished
۱۷:۳۰
Vitoria SC/M.Couto Alves Guimaraes
۸۶
۱۰۴
Oliveirense Basquetebol
Finished
۱۷:۳۰
Ovarense Aerosoles
۸۸
۷۰
CD Povoa
Finished
۱۸:۳۰
CP Esgueira
۹۳
۷۸
Imortal Basket
Finished
۱۹:۰۰
Europe
AlpeAdria Cup Group D
KK Zabok
۸۶
۶۲
Kk Rogaska
Finished
۲۰:۳۰
France
Pro A
Sluc Nancy Basket Pro
۸۷
۷۸
CSP Limoges
Finished
۲۱:۳۰
JSF Nanterre
۷۵
۷۸
AS Monaco
Finished
۲۱:۳۰
JL Bourg Basket
۱۰۲
۹۹
Paris Basketball
Finished
۲۱:۳۰
Le Mans Sarthe Basket
۱۰۱
۸۳
Fos Ouest Provence Basket
Finished
۲۱:۳۰
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
۸۳
۸۰
SIG Strasbourg
Finished
۱۷:۵۰
Poland
1. Liga
Kotwica Kolobrzeg
۶۴
۶۶
WKK Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
SKS Polpharma -Pakmet Starogard Gdansk
۷۹
۶۱
AZS Politechnika Opolska
Finished
۱۹:۳۰
Turow Zgorzelec
۱۰۰
۱۰۳
MMKS Zak Koszalin
Finished
۱۴:۳۰
GKS Tychy
۸۵
۶۳
KSP Polonia Warszawa
Finished
۱۶:۳۰
Klub Koszykarski Decka Pelplin
۶۸
۸۹
Gornik Walbrzych
Finished
۱۹:۳۰
Rosa Radom
۹۹
۹۱
Polonia Bytom
Finished
۱۸:۳۰
Dziki Warszawa
۶۲
۵۴
PBG Basket Poznan
Finished
۱۹:۳۰
Norway
BLNO
Tromso Storm
۷۶
۷۳
Centrum Tigers Oslo
Finished
۱۸:۰۰
Fyllingen
۹۳
۵۰
Oppsal Tigers
Finished
۱۶:۳۰
Asker Aliens
۵۳
۸۹
Gimle
Finished
۱۶:۳۰
Nidaros Jets
۶۳
۱۱۶
Kongsberg Miners
Finished
۱۸:۳۰
El Salvador
Liga Mayor
Brujos Izalco
۹۲
۱۱۶
San Salvador BC
Finished
۰۵:۰۰
Santa Tecla
۱۰۵
۸۷
Santa Ana BC
Finished
۰۵:۴۵
Philippines
MPBL
Bacoor Strikers
۹۳
۸۳
Valenzuela Classic
Finished
۱۴:۳۰
Pasig City
۷۴
۵۸
Laguna Heroes Krah Asia
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
Federation Cup
Bornova Belediye
۶۰
۷۳
TED Ankara Kolejliler
Finished
۱۵:۴۵
Ormanspor
۷۷
۶۸
Antalya Gunesi
Finished
۱۴:۰۰
Mamak Belediyesi Ankara DSI Era
۶۹
۸۶
Mersin BBGSK
Finished
۱۸:۳۰
Harem Spor
۸۰
۹۲
Yalova Belediye
Finished
۲۰:۱۵
Sigortam.Net ITU
۸۲
۶۹
Best Balikesir
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
Basketligaen
Randers Cimbria
۹۵
۷۸
Copenhagen Basketball
Finished
۱۶:۳۰
Holbaek-Stenhus
۶۴
۹۰
Horsens
Finished
۱۷:۳۰
Israel
League Cup
Bnei Herzliya
۷۸
۹۲
Hapoel Tel Aviv
Finished
۲۰:۱۵
Nicaragua
LSB
Brumas Jinotega
۸۵
۶۸
Rivas
Finished
۰۴:۰۰
Lithuania
LKL
Nevezis Kedainiai
۷۶
۸۱
Wolves
Finished
۱۷:۵۰
Prienai Labas Gas
۷۴
۸۰
Jonavos SK Petrochema
Finished
۱۷:۳۰
World
FIBA 3x3 World Tour
Paris 3x3
-
-
Lublin 3x3
Finished
۱۸:۱۵
Hungary
Division 1 Women
Vasas Akademia (W)
۵۸
۵۶
NKE Csata (W)
Finished
۱۹:۳۰
MTK Budapest (W)
۴۷
۶۵
PEAC-Pecs (W)
Finished
۱۹:۳۰
Cegledi (W)
۵۵
۷۷
CAGRO UNI Gyor (W)
Finished
۱۹:۳۰
BEAC Ujbuda (W)
۷۱
۶۶
Atomeromu KSC Szekszard (W)
Finished
۱۹:۳۰
PINKK-Pecsi 424 (W)
۶۱
۹۴
Sopron Basket (W)
Finished
۲۰:۳۰
Russia
VTB United League Super Cup
BC Zenit Saint Petersburg
۸۱
۶۵
Partizan
Finished
۲۰:۰۰
Unics Kazan
۷۸
۶۹
Mega Bemax
Finished
۱۷:۳۰
Italy
A2 Super Cup
Allianz Pazienza San Severo
۶۱
۷۰
Vanoli Braga Cremona
inprogress
۲۲:۱۵
Colombia
Liga Profesional
Condores de Cundinamarca
۷۱
۷۹
Cimarrones del Choco
Finished
۰۱:۳۰
Piratas de Bogota
۸۴
۷۱
Team Cali
Finished
۰۳:۳۵
Uruguay
Metro League
Colon
۷۸
۶۷
Tabare
Finished
۰۴:۰۰
El Salvador
Liga Women
Santa Tecla (W)
۵۷
۸۶
Fas Fever (W)
Finished
۰۴:۰۰