0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Nations League A, Group 3
Germany
۰
۱
Hungary
Finished
۲۲:۱۵
Italy
۱
۰
England
Finished
۲۲:۱۵
World
Friendly International Matches
Paraguay
۱
۰
United Arab Emirates
Finished
۱۹:۳۰
Japan
۲
۰
USA
Finished
۱۵:۵۵
Algeria
۱
۰
Guinea
Finished
۲۲:۳۰
Morocco
۲
۰
Chile
Finished
۲۲:۳۰
Egypt
۳
۰
Niger
Finished
۲۱:۳۰
Bahrain
۱
۲
Cape Verde
Finished
۱۹:۰۰
Iraq
۱
۱
Oman
Finished
۱۸:۳۰
Jordan
۲
۰
Syria
Finished
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
۰
۰
Ecuador
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
۳
۰
Ghana
Finished
۲۲:۰۰
Canada
۲
۰
Qatar
Finished
۲۰:۳۰
Iran
۱
۰
Uruguay
Finished
۱۹:۳۰
Republic of Korea
۲
۲
Costa Rica
Finished
۱۴:۳۰
Cameroon
۰
۲
Uzbekistan
Finished
۰۹:۳۰
Europe
UEFA Nations League C, Group 4
Bulgaria
۵
۱
Gibraltar
Finished
۲۲:۱۵
Georgia
۲
۰
North Macedonia
Finished
۱۹:۳۰
Europe
UEFA Nations League B, Group 3
Bosnia and Herzegovina
۱
۰
Montenegro
Finished
۲۲:۱۵
Finland
۱
۱
Romania
Finished
۲۲:۱۵
Europe
UEFA Nations League D, Group 2
Estonia
۲
۱
Malta
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
Heracles Almelo
۲
۰
Helmond Sport
Finished
۲۲:۳۰
FC Oss / Top Oss
۱
۳
Willem II Tilburg
Finished
۲۲:۳۰
FC Dordrecht
۱
۲
MVV Maastricht
Finished
۲۲:۳۰
VVV Venlo
۱
۱
Telstar
Finished
۲۲:۳۰
Colombia
Primera A
Rionegro Aguilas Doradas
۲
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۰:۳۵
Independiente Medellin
۲
۱
Deportivo Pereira
Cancelled
۰۲:۴۰
World
Friendly Club Matches
Botev Plovdiv II
۰
۲
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۱:۳۰
Napredak Krusevac
۳
۰
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۲:۳۰
Real Salt Lake
۱
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۵:۳۶
Rosenborg BK
۲
۱
Ranheim Trondheim
Finished
۱۲:۳۰
NK Gorica
۳
۲
NK Domzale
Finished
۱۴:۳۰
Austria Klagenfurt
۶
۲
Grazer AK 1902
Finished
۱۷:۰۰
TSV Hartberg
۱
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۷:۳۰
SKU Amstetten
۲
۹
LASK Linz
Finished
۱۵:۳۰
SK Sturm Graz
۵
۱
NK Maribor
Finished
۱۶:۳۰
AO Giouchtas
۱
۳
OFI FC
Finished
۱۸:۰۰
Republic of Korea
K3 - League
Changwon City
۲
۰
Gangneung City
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Korail
۰
۰
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
France
Division 1 Women
Paris FC (W)
۱
۰
Le Havre (W)
Finished
۲۰:۰۰
Montpellier (W)
۱
۳
Olympique Lyonnais (W)
Finished
۲۲:۳۰
Austria
Regionalliga Salzburg
SV Seekirchen
۳
۱
Hallein
Finished
۲۰:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۱
Salzburger AK
Finished
۱۹:۳۰
TSV St. Johann
۲
۰
SV Grodig
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie B
Vila Nova GO
۱
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۴:۰۰
China
League One
Qingdao Youth Island
۲
۲
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Jiading
۲
۶
Kunshan
Finished
۱۵:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۱
۰
Cruz Azul (W)
Finished
۰۵:۳۰
Mazatlan FC (W)
۰
۵
Tijuana (W)
Finished
۰۵:۳۰
Atletico San Luis (W)
۱
۳
Club America (W)
Finished
۰۳:۳۰
Pachuca (W)
۴
۰
Atlas (W)
Finished
۰۳:۳۰
Necaxa (W)
۱
۱
Santos Laguna (W)
Finished
۰۱:۳۰
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۲
۳
Toluca (W)
Finished
۰۱:۳۵
Spain
LaLiga 2
Real Sporting de Gijon
۲
۱
UD Ibiza Eivissa
Finished
۲۲:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
FC Twente 1965 (W)
۶
۰
PEC Zwolle (W)
Finished
۲۱:۰۰
Excelsior (W)
۰
۶
ADO Den Haag (W)
Finished
۲۱:۰۰
SC Heerenveen (W)
۲
۲
VV Alkmaar (W)
Finished
۲۱:۰۰
Austria
Regionalliga Middle
DSV Leoben
۳
۰
SAK Klagenfurt
Finished
۲۰:۳۰
WSG Hertha Wels
۱
۱
Deutschlandsberger SC
Finished
۲۰:۳۰
Bad Gleichenberg
۲
۱
St. Anna
Finished
۲۰:۳۰
SC Gleisdorf
۴
۰
Union Vocklamarkt
Finished
۲۰:۳۰
SV Allerheiligen
۰
۱
SK Treibach
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Atletico Morelia
۰
۰
Cancun FC
Finished
۰۱:۳۰
CF Atlante
۱
۰
Venados Merida FC
Finished
۰۳:۳۵
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Hassleholms IF
۲
۰
Eslovs BK
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
TUS Bovinghausen 04
۳
۰
TSG Sprockhovel
inprogress
۲۱:۰۰
Delbrucker Sc
۱
۳
SC Paderborn 07 II
Finished
۲۱:۰۰
Europe
U21 EURO Qualification
Ireland U21
۱
۱
Israel U21
Finished
۲۱:۳۰
Croatia U21
۲
۱
Denmark U21
Finished
۱۹:۳۰
Iceland U21
۱
۲
Czech Republic U21
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia U21
۳
۲
Ukraine U21
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kolmonen
Kings SC Kuopio
۰
۳
Kuopion Elo 1919
Finished
۲۰:۳۰
Poxyt
۵
۲
Espa
Finished
۱۸:۴۵
TPV Tampere
۲
۲
Tampere United II
Finished
۲۰:۳۰
PJK
۴
۱
Ikaalisten Urheilijat
Finished
۱۸:۳۰
JaPS II
۰
۱
PK Keski-Uusimaa II
Finished
۱۹:۳۰
FC Kiisto
۰
۱
Esse IK
Finished
۱۹:۳۰
SC Riverball
۰
۰
SaPa Pieksamaki
Finished
۱۹:۳۰
AIFK Turku
۲
۲
VG-62
Finished
۱۹:۴۵
Valtti
۳
۱
MPS
Finished
۱۹:۴۵
FC Kirkkonummi
۳
۰
SaPa
Finished
۲۰:۰۰
FC Finnkurd
۱
۱
EIF/Akademi
Finished
۲۰:۴۵
Denmark
2. Division
FC Roskilde
۱
۲
Hellerup IK
inprogress
۲۰:۳۰
Esbjerg F.B.
۰
۰
Thisted FC
Cancelled
۲۰:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۱
CS Paulesti
Finished
۱۷:۳۰
Vietnam
V-League 2
BHTS Quang Nam
۲
۱
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۳:۳۰
Tuan Tu Phu Tho
۱
۰
Binh Phuoc
Finished
۱۲:۳۰
TTBD Phu Dong
۱
۳
Huda Hue FC
Finished
۱۲:۳۰
XSKT Can Tho
۱
۶
Long An
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Copa Chile
Magallanes Santiago
۰
۰
Cobreloa Calama
Finished
۱۹:۰۰
Colombia
Primera B
Atletico Cali F.C.
۱
۱
Deportes Quindio
Finished
۲۳:۳۰
Bogota FC
۱
۰
Orsomarso
Finished
۲۳:۳۰
Scotland
Challenge Cup
The New Saints FC
۰
۳
Dundee FC
Finished
۲۲:۳۰
Annan Athletic
۱
۲
Kelty Hearts
Finished
۲۲:۱۵
Alloa Athletic
۱
۰
Airdrieonians FC
Finished
۲۲:۱۵
Falkirk FC
۲
۰
Partick Thistle
Finished
۲۲:۱۵
Slovenia
2.SNL
NK Nafta Lendava
۲
۰
ND Triglav Kranj
Finished
۲۱:۳۰
NK Krka
۳
۱
NK Bilje
Finished
۲۰:۳۰
Aluminij
۳
۱
NK Emmi Bistrica
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
FC Ingolstadt 04 II
۴
۱
VFB Hallbergmoos
Finished
۲۱:۳۰
1860 Rosenheim
۲
۵
TSV 1860 Munchen II
Finished
۲۰:۳۰
SV Erlbach
۱
۱
Gundelfingen
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Team Altamura
۱
۱
FBC Gravina
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Karlslunds IF
۳
۰
IFK Kumla FK
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Ykkonen
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۶
۲
KPV Kokkola
Finished
۱۹:۰۰
Algeria
Ligue 2
US Chaouia
۲
۲
US Souf
Finished
۱۸:۳۰
MC El Eulma
۱
۱
NRB Telaghema
Finished
۱۸:۳۰
AS Khroub
۲
۰
AS Ain M'lila
Finished
۱۸:۳۰
RC Kouba
۰
۱
ES Mostaganem
Finished
۱۸:۳۰
USM Annaba
۱
۰
USM El Harrach
Finished
۱۸:۳۰
RC Relizane
۰
۱
JSM Tiaret
Finished
۱۸:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۲
۰
Hamra Annaba
Finished
۱۸:۳۰
JSM Skikda
۰
۲
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۸:۳۰
India
Mizoram Premier League
Bethlehem
۲
۱
Chawnpui
Cancelled
۱۷:۰۰
Electric Veng FC
۰
۰
Chhinga Veng FC
Finished
۱۴:۰۰
Israel
Liga Alef South
Hapoel Marmorek
۱
۰
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۵:۰۰
Maccabi Ashdod
۳
۱
Ironi Modiin
Finished
۱۵:۰۰
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۰
۰
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۳۰
Ironi Kuseifa
۰
۱
Hapoel Herzeliya
Finished
۱۴:۴۵
Hapoel Bikat HaYarden
۲
۲
Sport Club Dimona
Finished
۱۲:۳۰
Holon Yermiyahu
۲
۱
Maccabi Yavne
Cancelled
۱۵:۱۰
Australia
NPL South Australia Women
West Adelaide (W)
۱
۰
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Israel
Liga Bet South
Hapoel Bnei Lod
۶
۱
MS Shikun Hamizrach
Finished
۱۱:۱۵
Hapoel Hod Hasharon Irony
۱
۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Ironi Sderot
۱
۵
Beitar Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Beer Sheva
۱
۳
Hapoel Ironi Gedera
Finished
۱۱:۳۰
Beitar Ramat Gan
۲
۱
AC Hamachtesh Givataim
Finished
۱۲:۱۵
Maccabi Stars Ramla
۳
۲
Hapoel Segev Shalom
Finished
۱۵:۰۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Olympic
۱
۰
Miramar Rangers
Finished
۱۰:۳۰
El Salvador
Primera Division
C.D. FAS
۱
۰
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۵:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
Mushuc Runa
۳
۲
El Nacional Quito
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly International Matches U21
Poland U21
۰
۱
Greece U21
Finished
۱۸:۰۰
Hungary U21
۱
۰
Bulgaria U21
Finished
۱۹:۰۰
Germany U21
۰
۱
France U21
Finished
۱۹:۴۵
Romania U21
۱
۴
Spain U21
Finished
۱۸:۳۰
Belgium U21
۱
۲
Netherlands U21
Finished
۲۰:۰۰
Bosnia and Herzegovina U21
۰
۳
Switzerland U21
Finished
۱۷:۳۰
Austria U21
۵
۱
Montenegro U21
Finished
۲۲:۰۰
England
Premier League 2 Division 2
Middlesbrough U21
۲
۰
Sunderland U21
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Regionalliga North
Drochtersen / Assel
۲
۰
Hannover 96 II
Finished
۲۱:۰۰
Wales
Premier League
Airbus UK
۴
۴
Newtown AFC
Finished
۲۲:۱۵
Penybont
۳
۱
Aberystwyth Town FC
Finished
۲۲:۱۵
Northern Ireland
Premiership
Dungannon Swifts
۲
۰
Portadown FC
Finished
۲۲:۱۵
Coleraine FC
۲
۰
Newry City
Finished
۲۲:۱۵
Crusaders FC
۳
۰
Ballymena United FC
Finished
۲۲:۱۵
Carrick Rangers
۰
۱
Larne
Finished
۲۲:۱۵
France
National
Paris 13 Atletico
۰
۱
Avranches
Finished
۲۱:۰۰
Red Star 93 Saint Ouen
۲
۲
Martigues
Finished
۲۱:۰۰
FC Villefranche Beaujolais
۳
۲
Bourg-Peronnas
Finished
۲۱:۰۰
FC Bastia-Borgo
۲
۲
Le Mans UC72
Finished
۲۱:۰۰
Versailles 78
۲
۲
AS Nancy Lorraine
Finished
۲۱:۰۰
Cholet
۱
۱
US Concarneau
Finished
۲۱:۰۰
Stade Briochin
۱
۱
Orleans US 45
Finished
۲۱:۰۰
CS Sedan-Ardennes
۰
۰
Le Puy
Finished
۲۱:۰۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
VB 1968
۰
۲
Slagelse
Finished
۲۰:۴۵
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Husqvarna FF
۲
۰
Hittarps IK
Finished
۲۱:۰۰
Torslanda IK
۳
۰
Ullareds IK
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
DJK Gebenbach
۵
۰
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۲۰:۳۰
Atsv 1898 Erlangen
۵
۳
SV Donaustauf
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
FC Homburg 08
۴
۰
FC Astoria Walldorf
Finished
۲۰:۳۰
TSG Balingen
۱
۱
VfB Stuttgart II
Finished
۲۰:۳۰
India
Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
۶
۱
Uttarakhand
Finished
۱۱:۱۵
Tarun Sangha
۱
۴
Indian Air Force
Finished
۱۳:۴۵
Indonesia
Liga 2
Persewar Waropen
۴
۱
Putra Delta Sidoarjo
Finished
۰۹:۴۵
PSIM Yogyakarta
۳
۱
Persekat Kabupaten Tegal
Finished
۱۳:۰۰
Persijap Jepara
۱
۰
Bekasi City
Cancelled
۱۷:۰۰
Nusantara United
۰
۰
Persikab Bandung
Finished
۱۱:۴۵
PSCS Cilacap
۰
۰
Persegres Gresik United
Finished
۱۴:۴۵
Germany
Oberliga Hamburg
Concordia Hamburg
۲
۲
TuRa Harksheide
Finished
۲۱:۰۰
Victoria Hamburg
۱
۲
Hamburg Eimsbutteler BC
Finished
۲۱:۰۰
Hamburger SV III
۰
۳
FC Tuerkiye
Finished
۲۱:۳۰
Eimsbutteler TV
۷
۱
Curslack-Neuengamme
Finished
۲۱:۴۵
Serbia
Prva Liga
FK Sloboda Uzice
۰
۰
Jedinstvo Ub
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
Radnik Bijeljina
۲
۰
FK Podrinje
Finished
۱۹:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Baltyk Gdynia
۱
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۹:۳۰
Jarota Jarocin
۲
۳
OKS Swit Skolwin
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
4. Liga
MSK Senec
۲
۱
SK Bernolakovo
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
CD Alesves
۰
۱
Pena Sport
Finished
۲۱:۰۰
CD Pamplona
۵
۲
Oberena
Finished
۲۱:۳۰
Valle de Egues
۴
۰
Club Deportivo Huarte
Finished
۲۱:۴۵
Norway
3. Division avd. 6
Gjelleraasen
۲
۱۰
Tromsoe 2
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga East
TWL Elektra
۱
۰
SV Stripfing/Weiden
Finished
۲۱:۰۰
ASK-BSC Bruck/Leitha
۱
۰
USV Scheiblingkirchen
Finished
۲۰:۳۰
ASV Siegendorf
۰
۲
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۲۰:۳۰
Marchfeld Donauauen
۱
۱
Wiener SK
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Landesliga
SC ESV Parndorf 1919
۳
۰
SV Leithaprodersdorf
Finished
۲۱:۰۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۰
۱
FC Stadlau
Finished
۱۹:۳۰
ATSV Wolfsberg
۴
۱
SV Kraig
Finished
۲۰:۳۰
Union Mondsee
۵
۲
FC Wels
Finished
۲۰:۳۰
Usv Mettersdorf
۱
۱
Voitsberg
Finished
۲۰:۳۰
VST Volkermarkt
۱
۱
ASKO Gmund
Finished
۲۰:۳۰
KAC 1909
۱
۳
St. Jakob/Ros
Finished
۲۰:۳۹
Zwettl
۰
۱
SC Ortmann
Finished
۲۱:۰۰
FC Deutschkreutz
۳
۲
Klingenbach
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Campeonato Carioca Women
Fluminense RJ (W)
۳
۰
AF Perolas Negras (W)
Finished
۲۱:۳۰
Vasco da Gama (W)
۱
۳
Botafogo RJ (W)
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Club Leandro Niceforo Alem
۱
۰
Deportivo Espanol
Finished
۲۲:۰۰
Northern Ireland
Championship 1
Institute FC Londonderry
۲
۰
Ballyclare
Finished
۲۲:۱۵
Harland and Wolff Welders
۰
۱
Ballinamallard United
Finished
۲۲:۱۵
Warrenpoint Town
۱
۰
Annagh United
Finished
۲۲:۱۵
Dergview
۲
۳
Knockbreda Parish
Finished
۲۲:۱۵
FC Ards
۱
۰
Dundela
Finished
۲۲:۱۵
Loughgall
۲
۱
Newington FC
Finished
۲۲:۱۵
Wales
Cymru South
Cambrian & Clydach
۴
۳
Taffs Well
Finished
۲۲:۱۵
Afan Lido Port Talbot
۲
۱
Ammanford AFC
Finished
۲۲:۰۰
Bahrain
Bahrain Cup
Manama
۱
۰
Al-Ahli Manama
Finished
۱۹:۱۵
Al-Najma Manama
۲
۱
Al Ittifaq Maqaba
Finished
۱۹:۱۵
India
Super Division Bangalore
FC Deccan
۰
۳
Bengaluru FC
Finished
۱۴:۰۰
MEG
۰
۴
Bengaluru B
Finished
۱۰:۰۰
Germany
Regionalliga Bayern
FC Pipinsried
۰
۲
1.FC Schweinfurt 05
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Pinerolo
۲
۲
US Fezzanese
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista Women
Taubate (W)
۰
۴
Santos FC (W)
Finished
۰۲:۰۰
EC Sao Bernardo (W)
۱
۴
RB Bragantino (W)
Finished
۲۱:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Buhos ULVR F.C.
۰
۰
Indepiendente Juniors
Finished
۰۳:۳۰
Australia
FNT Darwin Premier League
Hellenic Athletic Club
۴
۳
Casuarina FC
Finished
۱۲:۰۰
Mindil Aces
۲
۱
Darwin Hearts
Finished
۱۴:۰۰
England
Professional Development League
Queens Park Rangers U21
۲
۰
Colchester U21
Finished
۱۵:۳۰
Hull City U21
۳
۱
Birmingham City U21
Finished
۱۵:۳۰
Watford U21
۰
۰
Charlton Athletic U21
Finished
۱۵:۳۰
England
Premier League Cup U21
Burnley U21
۱
۳
Arsenal U21
Finished
۱۵:۳۰
Bournemouth U21
۲
۱
Derby County U21
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Reserve League
Tigre Reserves
۲
۲
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Estudiantes La Plata Reserves
۵
۲
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۲
۰
CA Sarmiento Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Union Santa Fe Reserves
۰
۲
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 7
Viitorul Simian
۵
۰
Armata Aurul Brad
Finished
۱۶:۳۰
ACSO Filiasi
۳
۰
CS Gilortul Targu Carbunesti
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
Avantul Periam
۲
۲
CS Crisul Chisineu Cris
Finished
۱۷:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
۱
۰
Phoenix Buzias
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۰
۰
AFC Metalul Buzau
Finished
۱۷:۳۰
CS Aerostar Bacau
۰
۰
CSM Focsani
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
Unirea Bascov
۲
۰
CSM Flacara Moreni
Finished
۱۷:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۰
۱
CS Real Bradu
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
U20 Championship
Juarez U20
۳
۰
Atletico San Luis U20
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Portugal U20
۱
۲
Italy U20
Cancelled
۱۸:۳۰
Germany U20
۲
۱
Poland U20
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
RW Walldorf
۳
۱
FC Eddersheim
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Regional Cup Nierderrhein
SC Rot-Weiss Oberhausen
۲
۱
MSV Duisburg
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
SV Hall
۲
۴
WSG Wattens Swarovski Tirol II
Finished
۲۰:۳۰
Worgl SV
۳
۲
FC Kufstein
Finished
۲۱:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie A
CF Pachuca Premier
۱
۲
Deportiva Venados
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Bundesliga Women
Bayer Leverkusen (W)
۱
۰
FC Koln (W)
Finished
۲۰:۴۵
Scotland
Lowland League
Broomhill
۱
۱
Heart of Midlothian FC II
Finished
۲۲:۱۵
Argentina
Primera A Women
Estudiantes LP (W)
۲
۰
Defensores de Belgrano (W)
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Joinville U20
۱
۰
Concordia SC U20
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
TSV Pattensen
۲
۱
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
Beker van Belgie
KFC Dessel Sport
۲
۱
Royal Excelsior Virton
Finished
۲۱:۳۰
Chile
Tercera Division
AC Colina
۱
۳
Deportes Union Companias
Finished
۲۱:۳۰
Wales
Cymru North
Porthmadog
۱
۱
Holyhead Hotspur
Finished
۲۲:۰۰
Buckley Town
۱
۴
Colwyn Bay
Finished
۲۲:۰۰
Palestine
West Bank League
Markz Balata
۲
۲
Shabab Al-Dhahiriya SC
Finished
۱۹:۳۰
Jabal Al Mukaber
۳
۱
Thagafi Tulkarm
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Akra IL
۲
۲
Brann 2
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Supreme Division Women
Krasnodar FK (W)
۰
۱
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ghana
Premier League
Accra Lions
۱
۰
Tamale City
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 1
Csikszereda Miercurea Ciuc II
۱
۰
Stiinta Miroslava
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۱
۰
CSM Satu Mare
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
SK Kvitkovice
۳
۰
MFK Vitkovice
Finished
۱۷:۳۰
FC Hlucin
۱
۱
FK Hodonín
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
Metalurgistul Cugir
۴
۳
CS Ocna Mures
Finished
۱۷:۳۰
CS Unirea Ungheni 2018
۰
۱
ACS Targu Mures 1898
Finished
۱۷:۳۰
World
Friendly International Matches U19
Scotland U19
۳
۱
Malta U19
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
EC Futgol U20
۴
۰
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۰۰
Africa
Africa Cup of Nations U23 Qualification
Tanzania U23
۰
۰
South Sudan U23
Finished
۱۶:۳۰
Uzbekistan
League Women
Lokomotiv Tashkent (W)
۰
۴
Bunyodkor Tashkent (W)
Finished
۱۴:۳۰
Neftchi Ferghana (W)
۲
۰
Qizilqum (W)
Finished
۱۴:۳۰
Myanmar
League 2
Junior Lions
۱۰
۰
Yaw Myay FC
Finished
۱۲:۳۰
Algeria
U21 League 2
RC Relizane U21
۱
۱
JSM Tiaret U21
Cancelled
۱۲:۳۰
USM Annaba U21
۰
۲
USM El Harrach U21
Finished
۱۲:۳۰
E Sour El Ghozlane U21
۱
۰
Hamra Annaba U21
Finished
۱۲:۳۸
Vietnam
Women National Championship
Than Khoang San Viet Nam (W)
۳
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Israel
Liga Bet North
Beitar Naharia
۲
۲
Ironi Bnei Kabul
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Tirat HaCarmel
۱
۱
Maccabi Ahi Iksal
Finished
۱۲:۳۰
Kiryat Yam
۷
۰
Maccabi Ironi Yafia
Finished
۱۴:۴۵
Israel
Liga Alef North
Hapoel Bnei Zalfa
۰
۶
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۱:۳۰
Maccabi Tamra FC
۰
۴
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۱:۳۰
Sport Club Tira
۳
۱
Ironi Nescher
Finished
۱۲:۳۰
MS Tzeirey Taibe
۳
۱
Hapoel Migdal Haemeq
Cancelled
۱۴:۴۵
Maccabi Nujeidat Ahmed
۳
۰
Maccabi Tzur Shalom
Finished
۱۵:۱۵
Hapoel Qalansawe
۱
۱
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۷:۰۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Okayama Yunogo Belle (W)
۰
۰
Fukuoka Anclas (W)
Finished
۰۷:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Malahide
۰
۲
Killester Donnycarney FC
Finished
۲۲:۱۵