0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Nations League A, Group 1
Croatia
۲
۱
Denmark
Finished
۲۲:۱۵
France
۲
۰
Austria
Finished
۲۲:۱۵
Europe
UEFA Nations League C, Group 3
Slovakia
۱
۲
Azerbaijan
Finished
۲۲:۱۵
Kazakhstan
۲
۱
Belarus
Finished
۱۷:۳۰
World
Friendly International Matches
Australia
۱
۰
New Zealand
Finished
۱۳:۳۰
Cambodia
۰
۱
Bangladesh
Finished
۱۵:۳۰
Suriname
۲
۱
Nicaragua
Finished
۲۱:۳۰
Thailand
۱
۲
Malaysia
Finished
۱۷:۰۰
Venezuela
۰
۱
Iceland
Finished
۱۹:۳۰
Trinidad And Tobago
۱
۲
Tajikistan
Finished
۱۴:۰۰
Europe
UEFA Nations League D, Group 1
Liechtenstein
۰
۲
Andorra
Finished
۲۲:۱۵
Latvia
۱
۲
Moldova
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Santos FC U20
۷
۲
Guarani SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۶
۰
CA Penapolense U20
Finished
۲۱:۳۰
Corinthians U20
۲
۱
Desportivo Brasil U20
Finished
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۱
۰
Portuguesa Desportos U20
Finished
۲۱:۳۰
Capivariano FC U20
۱
۱
Mirassol U20
Finished
۲۱:۳۰
Ponte Preta SP U20
۰
۰
SKA Brasil U20
Finished
۲۱:۳۰
Ferroviaria U20
۱
۱
Ibrachina U20
Finished
۲۱:۳۰
Flamengo SP U20
۲
۲
Ituano U20
Finished
۲۱:۳۰
World
Friendly Club Matches
1. FSV Mainz 05
۲
۵
Karlsruher SC
Finished
۱۵:۳۰
VfL Wolfsburg
۰
۰
FC Hansa Rostock
Finished
۱۴:۳۰
Real Valladolid
۰
۲
Osasuna
Finished
۱۳:۳۰
CF Fuenlabrada
۱
۰
Rayo Vallecano
Finished
۲۱:۰۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۲
۴
Go Ahead Eagles
Finished
۱۵:۳۰
FC Twente
۰
۱
FC Emmen
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Frankfurt
۰
۸
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۸:۰۰
Lechia Gdansk
۶
۰
Gedania Gdansk
Finished
۱۸:۳۰
FC Cincinnati
۳
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۲:۳۰
Nashville SC
۴
۳
Club America
Cancelled
۰۴:۳۰
FC Nurnberg
۴
۳
FC St. Gallen
Finished
۱۴:۳۰
VfB Admira Wacker Modling
۲
۱
Haladas
Finished
۱۷:۳۰
FC Augsburg
۵
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۱۹:۳۰
Wisla Plock
-
-
LKS Lodz
Finished
۱۳:۳۰
VfB Stuttgart
۲
۱
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۲
۱
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۶:۳۰
Pas Giannina
۳
۱
Veria FC
Finished
۱۷:۳۰
SC Verl 1924
۲
۰
SV Lippstadt 08
Finished
۱۹:۰۰
FK Pirmasens
۱
۴
FC Kaiserslautern
Finished
۲۰:۳۰
Europe
UEFA Nations League C, Group 1
Lithuania
۱
۱
Faroe Islands
Finished
۲۲:۱۵
Turkey
۳
۳
Luxembourg
Finished
۲۲:۱۵
Brazil
Carioca Serie B2
Mageense
۲
۲
Barra da Tijuca
Finished
۲۱:۳۰
Buzios
۳
۱
Barra Mansa FC
Finished
۲۱:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Floya
۱
۱
Skjervoy
Finished
۲۱:۳۰
Finland
Kolmonen
Ponnistajat
۰
۳
Atlantis H II
Finished
۲۰:۳۰
ACE
۰
۴
NoPS
Finished
۲۰:۳۰
FC Melody
۰
۶
TP-T
Finished
۲۰:۳۰
POHU
۱
۴
HerTo
Finished
۲۰:۴۵
VPV Pallo-Veikot
۱
۳
SJK-j
Finished
۱۸:۱۵
Venezuela
Segunda Division
Atletico La Cruz
۰
۰
Falcon Heroes FC
Finished
۲۳:۳۰
Rayo Zuliano
۰
۱
Academia Anzoategui
Finished
۲۳:۳۰
Titanes FC
۲
۰
Angostura FC
Finished
۲۳:۳۰
Deportivo Petare
۶
۰
Urena Fc
Finished
۲۳:۳۰
El Salvador
Primera Division
CD Dragon
۰
۱
CD Chalatenango
Finished
۰۰:۳۰
CD Luis Angel Firpo
۱
۱
CD Aguila
Finished
۰۰:۴۵
CD Platense Zacatecoluca
۰
۰
Jocoro FC
Finished
۰۰:۴۵
Alianza FC
۳
۰
CD Atletico Marte
Finished
۰۴:۴۵
AD Isidro Metapan
۳
۱
Santa Tecla FC
Finished
۰۵:۰۰
World
Friendly International Matches U23
Mongolia U23
۱
۰
Chinese Taipei U23
Finished
۱۰:۳۰
Algeria
U21 League 1
CS Constantine U21
۳
۱
MC Oran U21
Finished
۱۸:۳۰
CR Belouizdad U21
۱
۰
MC Alger U21
Finished
۱۸:۳۰
USM Khenchela U21
۳
۴
Chelghoum Laid U21
Finished
۱۸:۳۰
RC Arba U21
۱
۰
US Biskra U21
Finished
۱۸:۳۰
MC El Bayadh U21
۱
۲
JS Kabylie U21
Finished
۱۸:۳۰
ASO Chlef U21
۰
۱
ES Setif U21
Finished
۱۸:۳۰
USM Alger U21
۲
۱
Paradou AC U21
Finished
۱۸:۳۰
United States
NWSL
Portland Thorns (W)
۳
۰
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۰
۱
Seattle Reign FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Angel City FC (W)
۲
۱
Washington Spirit (W)
Finished
۰۶:۰۰
Orlando Pride SC (W)
۰
۳
North Carolina (W)
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Serie B
Cruzeiro MG
۳
۰
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۳:۳۰
Colombia
Primera A
Junior
۰
۱
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۴۵
La Equidad
۲
۳
Deportivo Pasto
Finished
۰۰:۳۵
America de Cali
۰
۰
Deportes Tolima
Finished
۰۲:۴۰
Patriotas Tunja
۰
۰
Alianza Petrolera
Finished
۲۲:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Celaya
۲
۰
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۱:۳۰
CA La Paz
۶
۱
Pumas Tabasco
Finished
۰۳:۳۵
Cimarrones de Sonora
۵
۰
Alacranes De Durango
Finished
۰۵:۳۵
Dorados
۴
۱
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۵:۳۵
India
Mizoram Premier League
Mizoram
۱
۰
Aizawl
Finished
۱۴:۰۰
FC Venghnuai
۲
۰
Chanmari FC
Finished
۱۷:۰۰
Thailand
Thai League 2
Kasetsart
۱
۱
Ranong United
Finished
۱۴:۰۰
World
Friendly International Matches U19
Portugal U19
۲
۰
France U19
Finished
۱۷:۳۰
Serbia U19
۳
۱
Finland U19
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches U21
Italy U21
۰
۲
England U21
Finished
۱۹:۰۰
Northern Ireland U21
۱
۳
Scotland U21
Finished
۱۷:۰۰
Japan U21
۱
۲
Switzerland U21
Finished
۲۱:۳۰
Guatemala
Primera Division
Chimaltenango FC
۱
۱
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۰:۳۰
Mictlán
۱
۱
Deportivo Sanarate
Finished
۰۵:۳۰
Nueva Concepcion
۱
۳
Quiche FC
Finished
۰۰:۳۰
Uruguay
Copa Uruguay
Plaza Colonia
۱
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۳:۰۰
Rampla Juniors
۳
۰
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division
LD Alajuelense
۱
۰
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۴:۳۰
Santos de Guapiles
۰
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۵:۳۰
Guadalupe FC
۲
۱
AD San Carlos
Finished
۰۲:۳۰
United States
USL Championship
Monterey Bay
۳
۳
Phoenix Rising
Finished
۰۶:۰۰
Loudoun United FC
۳
۰
Hartford Athletic
Finished
۰۲:۳۰
New York Red Bulls II
۰
۰
Detroit City FC
Finished
۰۲:۳۰
Scotland
Challenge Cup
Queen of the South
۴
۰
FC Edinburgh
Finished
۲۲:۱۵
Greenock Morton
۲
۱
Ayr United
Finished
۲۲:۱۵
Ireland
Premier Division
Shelbourne FC
۰
۰
Shamrock Rovers FC
Finished
۲۲:۱۵
Italy
Serie D, Girone A
Borgosesia
۱
۴
AC Legnano
Finished
۱۹:۳۰
USD Castellanzese
۴
۲
Vado
Finished
۱۷:۳۰
Derthona FBC
۱
۱
Ligorna 1922
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Serie D, Girone D
Correggese
۱
۱
Sammaurese
Finished
۱۶:۳۰
India
Delhi Senior Division
Rangers Deli
۰
۲
Vatika FC
Finished
۱۴:۰۰
Indonesia
Liga 2
PSKC Cimahi
۰
۱
Karo United
Finished
۱۱:۴۵
Sriwijaya
۲
۰
Persiraja Aceh
Finished
۱۲:۰۰
Persela Lamongan
۲
۱
Persipa Pati
Finished
۱۲:۰۰
Semen Padang
۵
۰
Perserang Serang
Finished
۱۲:۳۰
Persiba Balikpapan
۵
۰
Kalteng Putra
Cancelled
۱۴:۴۵
Persipal Palu BU
۲
۱
PSBS Biak Numfor
Finished
۱۰:۴۵
Deltras Sidoarjo
۰
۰
Sulut United FC
Cancelled
۱۱:۴۵
PSPS Riau
۳
۴
PSMS Medan
Finished
۱۲:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
Club 9 de Octubre
۴
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Paulista Women
Corinthians Paulista (W)
۰
۲
Palmeiras (W)
Finished
۰۱:۳۰
Sao Paulo (W)
۵
۰
Realidade Jovem (W)
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC
۲
۱
Union Omaha
Finished
۰۵:۳۰
Central Valley Fuego
۳
۰
Forward Madison FC
Finished
۰۶:۰۰
Israel
Liga Alef South
Maccabi Herzliya
۳
۳
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۸:۳۰
Europe
UEFA Nations League A, Group 4
Belgium
۲
۱
Wales
Finished
۲۲:۱۵
Poland
۰
۲
Netherlands
Finished
۲۲:۱۵
Israel
Leumit League
Maccabi Ahi Nazareth FC
۰
۲
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۲۰:۰۰
Ironi Tiberias
۲
۰
Hapoel Ramat Gan
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Nof HaGalil
۲
۱
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Kfar-Saba
۳
۲
KAFR Qasim
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Acre FC
۴
۲
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۲۰:۰۰
Argentina
Reserve League
Ferrocarril Midland Reserves
۳
۲
Lujan Reserves
Finished
۱۹:۳۰
CA Claypole Reserves
۱
۰
Puerto Nuevo Reserves
Finished
۲۲:۰۰
Deportivo Riestra Reserves
۰
۰
CA San Telmo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CA Platense Reserves
۲
۲
Rosario Central Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Newells Old Boys Reserves
۲
۱
CA Independiente Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Atlas Reserves
۳
۱
Victoriano Arenas Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۰
۳
Almagro Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Patronato Reserves
۰
۴
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Chacarita Juniors Reserves
۱
۱
Atlanta Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Defensores de Belgrano Reserves
۰
۱
All Boys Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Villa Dalmine Reserves
۲
۴
Quilmes Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Espanol Reserves
۱
۳
Leandro N. Alem Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Villa San Carlos Reserves
۲
۱
JJ Urquiza Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۱
۱
CA Estudiantes Caseros Reserves
Cancelled
۲۰:۳۰
Berazategui Reserves
۰
۰
Deportivo Laferrere Reserves
Finished
۲۲:۰۰
CSD Flandria Reserves
۱
۰
Temperley Reserves
Finished
۲۲:۰۰
World
Friendly International Matches U20
Australia U20
۰
۱
Morocco U20
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic U20
۲
۱
Romania U20
Finished
۱۷:۳۰
Mexico U20
۱
۱
Paraguay U20
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Cearense U20
Fortaleza EC U20
۲
۰
Pacajus EC U20
Finished
۱۶:۰۰
Ceara U20
۵
۰
Juazeiro CE U20
Finished
۱۶:۰۰
Croatia
1. NL
Kustosija
۰
۰
Vukovar 1991
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Viking 2
۶
۱
Haugesund 2
Finished
۱۵:۳۰
Sola
۴
۳
Vidar
Cancelled
۱۹:۰۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Club Sol de America Reserves
۲
۰
Resistencia SC Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Peru
Primera Division
Alianza Lima
۲
۰
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۴:۰۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
America de Quito
۱
۱
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Criciuma EC
۱
۰
Atletico Catarinense
Finished
۰۲:۳۰
Mexico
U20 Championship
Monterrey U20
۳
۳
Puebla U20
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Toluca U20
۱
۰
Santos Laguna U20
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
2nd Division Women
Ballerup-Skovlunde Fodbold (W)
۱
۰
HB Koge II (W)
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Liga Alef North
Hapoel Raanana
۱
۱
Hapoel Bueine
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Aguacateros CD Uruapan
۴
۱
Saltillo FC
Finished
۰۰:۳۰
Israel
Liga Bet South
Beitar Petah Tikva
۱
۴
Ironi Beit Dagan
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Juventud Antoniana
۱
۱
Gimnasia y Tiro
Finished
۰۴:۴۵
Brazil
Campeonato Mineiro U20
AC Tres Coracoes U20
۰
۲
Ipatinga U20
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Rio Cup
Volta Redonda
۲
۱
Paduano EC
Finished
۰۱:۳۰
Russia
FNL 2, Group 3
SKA Khabarovsk II
۱
۳
Dynamo Vladivostok
Finished
۰۷:۳۰
Peresvet Podolsk
۰
۳
FC Sakhalinec Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Strogino Moscow
۱
۰
Arsenal Tula II
Finished
۱۳:۳۰
FC Balashikha
۰
۲
Khimki II
Finished
۱۳:۳۰
Zenit Penza
۱
۳
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۵:۳۰
Rodina-2
۱
۰
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaluga
۳
۰
Kolomna
Finished
۱۶:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۲
Znamya Noginsk
Finished
۱۸:۳۰
Zvezda Ryazan
۳
۲
Sakhalin Sakhalinsk
Finished
۱۸:۳۰
Avangard Kursk
۳
۳
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۹:۰۰
Indonesia
Liga 3
Young Tigers
-
-
Parma
Finished
۰۹:۳۰
Paguyaman All Star
۲
۰
Boliyohuto FC
Finished
۱۰:۴۵
Persekota Telaga
۱
۰
IPPOT Bulango
Finished
۱۰:۴۵
Kabupaten Cirebon
۱
۰
Persikad 1999
Finished
۱۲:۰۰
Bhutan
Premier League
Paro FC
۶
۰
Paro Rinpung
Finished
۱۲:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۳
۰
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۵:۳۰
Chertanovo Moscow
۰
۱
Torpedo Vladimir
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Moscow II
۳
۵
Spartak Kostroma
Finished
۱۶:۳۰
Murom
۱
۰
Znamya Truda OZ
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Paraense 2nd Division
Sao Francisco PA
۴
۲
Uniao Paraense FC
Finished
۱۶:۰۰
Sao Francisco AC
-
-
Uniao Paraense FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
OFK Gigant Saedinenie
۲
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۶:۳۰
FC Botev Novi Pazar
۰
۳
Sportist Svoge
Finished
۱۶:۳۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۱
۳
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۶:۳۰
Lokomotiv Mezdra
۰
۱
PFC Litex Lovech
Finished
۱۶:۳۰
Africa
Africa Cup of Nations U23 Qualification
Ethiopia U23
-
-
Congo DR U23
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Future Cup
Brondby IF U21
۳
۳
AGF Fodbold U21
Finished
۱۶:۳۰
Finland
U20 League
HJK Helsinki U20
-
-
MaPS U20
Cancelled
۱۸:۳۰
HJK Helsinki U20
-
-
JaPS U20
Finished
۱۸:۳۰