0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Nations League B, Group 1
Scotland
۳
۰
Ukraine
Finished
۲۳:۱۵
Argentina
Liga Profesional
Central Cordoba De Santiago
۱
۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۴:۰۰
Patronato
۰
۰
Rosario Central
Finished
۰۱:۳۰
Europe
UEFA Champions League Women Qualification
Rosenborg BK (W)
۰
۳
Real Madrid (W)
Finished
۲۰:۳۰
Sparta Praha (W)
۱
۲
AS Roma (W)
Finished
۲۱:۰۰
Paris Saint Germain (W)
۲
۱
BK Hacken (W)
Finished
۲۳:۰۰
Zhilstroy Kharkov Zhytlobud 2 (W)
۱
۱
KF Vllaznia (W)
Finished
۲۰:۳۰
ZNK Sfk 2000 Sarajevo (W)
۰
۷
FC Zurich (W)
Finished
۱۸:۰۰
Valur Reykjavik (W)
۰
۱
SK Slavia Prague (W)
Finished
۲۱:۳۰
KuPs (W)
۰
۱
FSK St. Polten Spratzern (W)
Finished
۲۰:۰۰
SK Brann (W)
۱
۱
Rosengard (W)
Finished
۲۰:۳۰
China
League One
Zibo Cuju
۰
۰
Shenyang Urban FC
Finished
۱۲:۰۰
Shaanxi Changan
۴
۰
Tianshan Leopard F.C
Finished
۱۲:۰۰
Europe
EURO U19 Championship Qualification
Turkey U19
۴
۴
Luxembourg U19
Finished
۱۴:۳۰
Albania U19
۱
۳
Belgium U19
Finished
۱۸:۳۰
Austria U19
۲
۰
Lithuania U19
Finished
۱۶:۳۰
Azerbaijan U19
۰
۱
Bulgaria U19
Cancelled
۱۸:۳۰
Georgia U19
۱
۳
Denmark U19
Finished
۱۶:۳۰
Latvia U19
۰
۰
Romania U19
Finished
۲۱:۳۰
Bosnia and Herzegovina U19
۰
۲
Poland U19
Cancelled
۲۰:۳۰
Germany U19
۵
۰
Armenia U19
Finished
۱۴:۳۰
England U19
۲
۰
Montenegro U19
Finished
۲۰:۳۰
Northern Ireland U19
۲
۲
Slovenia U19
Finished
۲۲:۰۰
Switzerland U19
۰
۲
Greece U19
Finished
۲۱:۰۰
Belarus U19
۱
۱
Slovakia U19
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic U19
۳
۰
Andorra U19
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands U19
۲
۰
Moldova U19
Finished
۲۲:۰۰
Italy U19
۰
۲
Estonia U19
Finished
۱۴:۳۰
Ireland U19
۶
۰
Gibraltar U19
Finished
۱۹:۳۰
Wales U19
۰
۰
Hungary U19
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie B
Gremio RS
۳
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۲:۳۰
Guarani FC De Campinas
۲
۰
Novorizontino SP
Cancelled
۰۵:۰۰
Costa Rica
Primera Division
Sporting San Jose
۲
۱
CS Cartagines
Finished
۰۶:۳۰
CS Herediano
۱
۱
Puntarenas FC
Finished
۰۶:۳۰
AD Municipal Grecia
۴
۱
AD Guanacasteca
Finished
۲۱:۳۰
United States
USL League One
FC Tucson
۱
۰
North Carolina
Finished
۰۹:۱۰
Colombia
Primera A
Once Caldas
۱
۰
Envigado
Cancelled
۰۵:۳۵
Cortulua
۲
۰
Deportivo Cali
Finished
۲۳:۳۰
CD Jaguares de Cordoba
۰
۱
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly International Matches U20
England U20
۳
۰
Chile U20
Finished
۲۲:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
CD Tapatio
۲
۰
Correcaminos
Finished
۰۲:۳۰
Raya2 Expansion
۰
۱
Leones Negros Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Coyotes de Tlaxcala
۲
۱
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۴:۳۵
Republic of Korea
K-League 2
Seoul E-Land FC
۰
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۰۰
FC Anyang
۰
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Japan
YBC Levain Cup
Cerezo Osaka
۱
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۲
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
MKS Pilica Bialobrzegi
۱
۲
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۸:۳۰
Kuwait
Federation Cup
Al Kuwait
۱
۱
Yarmouk
Finished
۱۹:۴۵
Al-Salmiyah
۲
۳
Burgan SC
Finished
۱۹:۴۵
Japan
J2 League
Mito HollyHock
۱
۲
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۴:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۱
Tochigi SC
Finished
۱۴:۳۰
Tanzania
Premier League
Geita Gold FC
۱
۱
Singida BS FC
Finished
۱۷:۳۰
Geita Gold FC
-
-
Singida United
Finished
۱۷:۳۰
England
Professional Development League
Wigan U21
۰
۲
Sheffield Utd U21
Finished
۱۶:۳۰
Hull City U21
۰
۰
Birmingham City U21
Finished
۲۲:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
CA Santo Domingo
۱
۰
Libertad FC
Finished
۰۰:۳۰
Imbabura Sporting Club
۱
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۴:۳۰
Czech Republic
Czech Cup
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۳
۴
FC Banik Ostrava
Finished
۱۸:۳۰
SK Benatky nad Jizerou
۱
۲
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۸:۳۰
Libisany
۱
۳
FC Vysocina Jihlava
Cancelled
۱۸:۳۰
Bzenec
۱
۲
MFK Karvina
Finished
۱۹:۰۰
FK Banik Most - Sous
۱
۴
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۹:۰۰
FC Chomutov
۰
۵
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۲۱:۰۰
FK Caslav
۰
۱۱
FC Hradec Kralove
Finished
۱۹:۰۰
FK Usti nad Labem
۰
۳
Bohemians 1905
Finished
۲۰:۳۰
Jordan
Jordan 1st Division
Sama Al Sarhan
۲
۲
Ittihad AL Ramtha
Finished
۱۸:۳۰
El Alia Sport
۰
۱
Blama
Finished
۱۸:۳۰
AL Ahli
۲
۰
Al Jalil
Finished
۱۸:۳۰
Al-Arabi Irbid
۰
۳
Al Hashemeya
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches
Hong Kong
۲
۰
Myanmar
Finished
۱۶:۳۰
San Marino
۰
۰
Seychelles
Finished
۲۳:۱۵
Vietnam
۴
۰
Singapore
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Reserve League
Lanus Reserves
۰
۲
Banfield Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Fenix Pilar Reserves
۰
۰
CA Ituzaingo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Sacachispas Reserves
۰
۲
Almirante Brown Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۰
۳
Ferro Carril Oeste Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Argentino Merlo Reserves
۲
۴
Real Pilar Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Moron Reserves
۱
۱
Nueva Chicago Reserves
Finished
۲۳:۰۰
Italy
Serie D, Girone A
Fossano Calcio
۱
۲
Chieri 1955
Finished
۱۷:۳۰
Sanremese
۱
۱
AC Bra
Finished
۱۷:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۰
۳
Casale
Cancelled
۱۷:۳۰
Asti
۱
۱
Gozzano
Finished
۱۷:۳۰
GS Castanese
۱
۳
Sestri Levante
Finished
۱۷:۳۰
Chisola
۰
۲
Stresa Vergante
Finished
۲۰:۳۰
World
Friendly Club Matches
FC Viktoria 1889 Berlin
۱
۰
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۹:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۲
۰
SL16
Finished
۱۵:۳۰
SC Verl 1924
۰
۳
SC Wiedenbruck
Finished
۲۰:۰۰
Karlsruher SC
۴
۰
FC Winterthur
Finished
۱۵:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
۰
۰
FC Lauterach
Finished
۲۱:۴۵
Israel
Leumit League
Maccabi Petach Tikva
۴
۰
Hapoel Petah Tikva
Finished
۲۱:۰۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۱
۱
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۲۱:۰۰
Agudat Sport Ashdod FC
۲
۱
Hapoel Afula
Cancelled
۲۱:۰۰
Japan
J3 League
Azul Claro Numazu
۰
۰
Fujieda MYFC
Finished
۱۰:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Crema 1908
۴
۲
US Corticella
Finished
۱۷:۳۰
Mezzolara
۱
۰
Bagnolese
Finished
۱۷:۳۰
Sant'Angelo
۰
۱
AC Pistoiese
Finished
۱۷:۳۰
Aglianese
۲
۲
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۳۰
United Riccione
۰
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۳۰
Scandicci
۰
۲
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۷:۳۰
AC Forli
۲
۱
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۳۰
AC Prato
۰
۲
Athletic Carpi
Finished
۱۷:۳۰
Salsomaggiore
۰
۱
Giana Erminio
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
Cup
FC Rimavska Sobota
۲
۴
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۸:۰۰
MFK Snina
۱
۴
MFK Kosice
Finished
۱۸:۰۰
TJ Slovan Bystricka
۱
۱۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۰۰
MSK Thermal Velky Meder
۰
۳
MFK Skalica
Finished
۱۸:۳۰
FK Nove Zamky
۱
۲
FK Samorin
Finished
۱۸:۳۰
KFC Kalna nad Hronom
۰
۱
Spartak Myjava
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
U20 Championship
Tigres U20
۳
۰
Necaxa U20
Finished
۱۸:۳۰
Iran
Azadegan League
Esteghlal Khuzestan
۰
۰
Mes Shahr-e Babak
Finished
۱۹:۱۵
Norway
3. Division avd. 2
Hodd IL II
۳
۰
Raufoss 2
Finished
۱۹:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Sporting Gagnoa
۱
۰
FC San Pedro
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
CD Tudelano
۰
۰
Izarra
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Rio Cup
Portuguesa RJ
۲
۰
Perolas Negras
Finished
۲۲:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
CS Uruguay de Coronado
۳
۱
San Jose FC (Escazu)
Finished
۲۳:۳۰
Municipal de Turrialba
۱
۳
Escorpiones de Belen
Finished
۲۱:۳۰
Consultants Desamparados
۰
۱
Santa Ana
Finished
۲۱:۳۰
AD Aserri
۲
۰
Cariari Pococi
Finished
۲۳:۳۰
Finland
Kolmonen
Tervarit
۰
۱
PonPa
Cancelled
۲۰:۰۰
FC Kuusysi Lahti Akatemia
۳
۰
NouLa
Finished
۲۱:۰۰
MiPK
۸
۲
STPS
Finished
۲۰:۳۰
KPV Akatemia
۳
۴
Korsnas FF
Finished
۲۰:۳۰
TPS II
۰
۱
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۲۰:۳۰
GrIFK Grankulla U23
۲
۱
EBK
Finished
۲۱:۴۵
India
Shillong Premier League
Mawkhar
۲
۲
Nangkiew Irat
Finished
۱۴:۱۵
Colombia
Primera B
Atletico Cali F.C.
۳
۲
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Talleres Remedios Escalada
۱
۱
Deportivo Merlo
Finished
۰۴:۴۰
India
Delhi Senior Division
Garhwal Heroes FC
۲
۱
Delhi FC
Finished
۱۵:۰۰
Friends United
۸
۰
Hindustan FC
Finished
۱۲:۱۵
Brazil
Paraibano 2nd Division
Perilima
۳
۱
Desportiva Guarabira
Finished
۱۷:۳۰
World
Friendly International Matches U19
Scotland U19
۰
۲
Croatia U19
Finished
۱۸:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Zamora
۰
۴
Real Valladolid B
Finished
۲۲:۳۰
England
Isthmian League Premier
Cray Wanderers FC
۰
۱
Hastings United FC
Finished
۲۳:۱۵
Kingstonian FC
۲
۲
Bognor Regis Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Uruguay
Copa Uruguay
Albion FC
۲
۳
La Luz
Finished
۲۳:۰۰
CA Rentistas
۰
۳
CA Progreso Montevideo
Finished
۲۳:۰۰
Belgium
Beker van Belgie
Bocholter VV
۱
۲
SK Deinze
Finished
۲۲:۳۰
Thailand
League Cup
Siam FC
۱
۳
Bangkok FC
Finished
۱۳:۰۰
Sisaket United
۶
۰
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۴:۳۰
Udon United FC
۳
۰
Surin Sugar KCM
Finished
۱۳:۰۰
Pluakdaeng United FC
۵
۲
ACDC FC
Finished
۱۳:۰۰
Lopburi City FC
۳
۲
Pathum Thani University
Finished
۱۳:۰۰
MH Nakhonsi
۳
۱
Pattani FC
Finished
۱۳:۰۰
Kasem Bundit University FC
۱
۲
Samut Prakan F.C.
Finished
۱۳:۰۰
Chiangrai Lanna FC
۱
۵
Uttaradit FC
Finished
۱۳:۰۰
Germany
Landespokal
Aumund-Vegesack
۲
۱
TuS Komet Arsten
Finished
۲۱:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۳
VfL Osnabruck
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
KNVB Cup
VV Gemert
۱
۲
SV Urk
Cancelled
۲۲:۳۰
OFC Oostzaan
۶
۲
RKSV UDI
Finished
۲۲:۳۰
GVVV Veenendaal
۱
۰
VV Sparta Nijkerk
Finished
۲۲:۳۰
Tielse EC
۱
۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۲۲:۳۰
Excelsior Maassluis
۱
۲
USV Hercules
Cancelled
۲۲:۳۰
SteDoCo
۱
۲
VV Dongen
Finished
۲۲:۳۰
Haaksbergse Sport Club 1921
۲
۳
RKAV Volendam
Finished
۲۲:۳۰
Groene Ster
۱
۳
HV & CV Quick
Finished
۲۲:۳۰
Blauw Geel 38
۴
۰
Baronie
Finished
۲۲:۳۰
GVV Unitas
۰
۱
RKVV DEM Beverwijk
Finished
۲۲:۳۰
Amsterdam FC
۴
۵
Staphorst
Finished
۲۲:۳۰
SV Oss 20
۱
۲
Excelsior 31
Finished
۲۲:۳۰
ADO '20
۳
۰
VVSB
Finished
۲۲:۳۰
Northern Ireland
Northern Ireland Premier League Women
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
۰
۰
Glentoran Belfast United (W)
Finished
۲۳:۳۰
Derry City (W)
۰
۲
Mid Ulster (W)
Finished
۲۳:۱۵
Cliftonville (W)
۴
۱
Lisburn (W)
Cancelled
۲۳:۱۵
Brazil
Paraense 2nd Division
Atletico Paranaense
۲
۱
Gaviao Kyikateje PA
Finished
۲۳:۳۰
Fonte Nova
-
-
Carajas
Finished
۲۳:۰۰
Vila Rica PA
۰
۱
Capitao Poco EC
Finished
۲۳:۰۰
England
FA Cup
Paulton Rovers
۲
۱
Gosport Borough FC
Finished
۲۳:۰۰
Bury AFC
۵
۳
Lancaster City
Finished
۲۳:۱۵
Brazil
Paulista Women
Pinda SC (W)
۰
۳
Ferroviaria (W)
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Schwarz Weiss Essen
۲
۱
TVD Velbert
Finished
۲۱:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۱
۱
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۲۲:۰۰
VfB Homberg
۱
۱
Sportfreunde Baumberg
Finished
۲۲:۰۰
SF Hamborn 07
۲
۲
Ratinger Spvg
Finished
۲۲:۰۰
TSV Meerbusch
۱
۲
Union Nettetal
Finished
۲۲:۰۰
VfB 03 Hilden
۲
۰
FSV Duisburg
Finished
۲۲:۰۰
FC Kray
۴
۴
MSV Düsseldorf
Finished
۲۱:۳۰
Kleve
۳
۴
Sonsbeck
Finished
۲۲:۰۰
SSVg Velbert
۴
۰
SC St Tonis 11/20
Cancelled
۲۲:۰۰
FC Monheim
۵
۱
Cronenberger SC
Finished
۲۲:۰۰
Czech Republic
4. Liga
FK Meteor Praha VIII
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches U21
Belarus U21
۱
۶
Russia U21
Finished
۱۸:۳۰
United States
USL Championship
San Antonio FC
۱
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۵:۰۰
Paraguay
Primera Division
Sol de America
۰
۱
Resistencia SC
Finished
۰۱:۱۵
12 de Octubre
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۳:۴۵
Guatemala
Primera Division
CSD Comunicaciones B
۳
۱
Juventud Pinulteca FC
Finished
۱۹:۳۰
CD Suchitepequez
۳
۰
Deportivo San Pedro
Finished
۲۳:۰۰
Solola
۲
۰
Deportivo Marquense
Finished
۲۱:۳۰
Catarina FC
۱
۰
San Juan La Laguna FC
Cancelled
۲۲:۰۰
Barberena
۱
۱
Aurora FC
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Camboriu FC U20
۰
۰
Barra FC U20
Finished
۲۲:۳۰
England
Northern League Division One Midlands
Cambridge City FC
۱
۱
Daventry Town
Finished
۲۳:۱۵
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Sportivo Penarol
۱
۱
Sol de Mayo
Finished
۲۳:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FC 1908 Villingen
۲
۲
FC Holzhausen
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Cearense U20
Terra E Mar U20
۰
۳
Pague Menos U20
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Goiano 2
Aparecida
۱
۱
Itumbiara GO
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Araguari AC U20
۱
۶
Atletico Mineiro U20
Finished
۲۲:۳۰
Sweden
U21 Allsvenskan
IFK Norrkoping U21
۰
۱
Djurgardens U21
Finished
۲۱:۴۵
Russia
FNL 2, Group 4
Ural-D Yekaterinburg
۳
۲
Dinamo Barnaul
Finished
۱۴:۰۰
FC Chelyabinsk
۱
۱
Irtysh Omsk
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
۱
۰
1.FC Kaiserslautern II
Finished
۲۱:۳۰
Hungary
NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۱۶
۰
Ujpest (W)
Finished
۱۹:۰۰
Slovakia
3. Liga West
OFK Malzenice
۲
۰
TJ Kovo Belusa
Finished
۱۸:۰۰
Denmark
Future Cup
Randers Freja U21
۱
۱
AC Horsens U21
Finished
۱۵:۳۰
Romania
U19 League
LPS Targu Mures U19
۳
۱
Bihor Oradea U19
Finished
۱۳:۳۰
CS Giroc Chisoda U19
۱
۵
CSM Resita U19
Finished
۱۳:۳۰
ACP 3 Kids Sport U19
۱
۱۰
Progresul Spartac U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Interstar Sibiu U19
۸
۱
CS Comunal 1559 Selimbar U19
Finished
۱۳:۳۰
CS Academia Partium U19
۲
۳
FC Unirea Dej U19
Finished
۱۳:۳۰
ACS ACB Ineu U19
۶
۳
CS CFR Simeria U19
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
Liga 3
Telaga Biru FC
۲
۰
Basmi FC
Finished
۱۱:۴۵
Mahardika FC
۲
۱
Predator FC
Finished
۱۱:۴۵
Northern Ireland
Premiership Development League
Glentoran U20
۶
۱
Portadown U20
Finished
۲۳:۱۵